Manyjak ARO Praha

ARO SHOW 2004.


   ARO SHOW 2004 byla již tradičně pořádána ve vojenském prostoru. Tentokráte kousek od Jičína v Českém ráji. I já si jak v ráji připadala. Kam oko dohlédlo, tam stálo Aro, Honker, Hammer a další a další úžasná silná auta - úplná přehlídka.Že tahle autíčka dokáží hodně, jsem tušila, ale zažít to na vlastní kůži (navíc nejen jako spolujezdec ale i jako řidič) bylo naprosto úžasné. V ten okamžik jsem byla v ráji !. Kdo má tyto auta rád, nesmí si nechat ujít příští rok :)

   Po vyznačené trati si může každý jezdit jak se mu zlíbí a když zůstane někde viset, nemusí se bát, že je to nadlouho. Vždy se rychle najde někdo, kdo ho vytáhne. A když nestačí jeden, přidá se druhý a už je z toho pěkný vláček.

   

   Letos byla trať okořeněna dvěma menšími a jednou pořádnou dírou, kterou pokud je mi dobře známo, nikdo neprojel. Pár stoupání s následnými sešupy a různé náklony střídaly zcela nerovnou cca 10ti minutovou trať. Z pánů se stali kluci dokud jim benzín a síly stačily.

   Z pátka na sobotu se jel orienťák po okolních cestách - necestách. Celý den pak probíhaly za fandění rodinných příslušníků disciplíny jako nejpomalejší a nejrychlejší výjezd, přetahování, neucmrdni, a další. Během závodění objevilo několik účastníků promáčenou cestu se spoustou hlubokých louží a do večera z ní připravili zcela netradiční ring pro zápasy v bahně. Stejně jako s již zmiňovanou velkou dírou. Kdo měl defekt a vlastní zkušenosti a síly mu nestačily, mohl na místě zajít za odborníky.

   Kromě celkem slušného, ale letos poněkud dražšího jídla a dobrého piva si každý mohl zakoupit VHS i DVD, trička a jiné upomínkové věci, vzít katalog a vytáhnut rozumy. Ale hlavně omrknout výstavní kousky. K tomu všemu vrněly motory a hrála hudba (po nocích i naživo).

   

    Podle mě se to letos pánům organizátorům opět povedlo a patří jim za to velký DÍK všech zúčastněných :).

Jana© 2004 AUTA DO TERENU, webdesign: Charlie